Бізнес-портали по підприємствах України

Ефективна реклама в Інтернеті

Інтернет-компанія "Databases Lab" підготувала чотири пакети реклами щодо просування вашого бізнесу на власних бізнес-порталах по підприємствах України:
Ua-region.com.ua, Business-guide, Poshuk.com, Dlab.com.ua.

Пакет «VIP»

Пакет VIP-максимальний бізнес рейтинг.

Докладніше

Пакет «Оптимальний»

Пакет «Оптимальний» — єдина система ділової інформації «Всі підприємства України».

Докладніше

Пакет «Ефективний»

Пакет «Ефективний» — вдалий вибір для просування вашого бізнесу в Інтернеті.

Докладніше

Пакет "Gold"

Пакет «Gold» — чудовий інструмент для завоювання вашої компанії мережі Інтернет.

Докладніше

Просування бізнесу

Реклама в Інтернеті — безперечно, дуже важливий елемент успішної маркетингової стратегії сучасних бізнес-проектів. Згідно з останніми дослідженнями, більша частина українського населення обирає послуги та товари певної компанії саме завдяки якісній та своєчасної інформації на відповідних інтернет-ресурсах. Йдеться не лише про залучення ефективних методів просування власного корпоративного сайту, подібно до контекстної реклами або SEO-оптимізації, але й про створення потрібного іміджу бізнес-структури, якісне управління її репутацією.

Так виникає потреба у використанні профільних порталів та каталогів для розвитку бізнесу. У багатьох відразу виникає питання — навіщо реєструвати свою компанію у профільних порталах, якщо до цього було створено якісний корпоративний сайт із ефектним дизайном та гарним юзабіліті?

Просування бізнесу. Реклама та маркетинг

Наші бізнес-каталоги та портали

Dlab.com.ua

Один із перших та успішних бізнес-порталів у Львові. На сьогоднішній день в Універсальному львівському довіднику є достовірна інформація про більш ніж 12000 бізнес-структур, які суттєво впливають на економічну ситуацію міста та всієї області.

Ua-region.com.ua

Портал надає повний комплект інформаційно-аналітичних послуг у мережі. Бізнес-довідник з повною базою даних українських підприємств та бізнес-установ. Існує на ринку інтернет-реклами вже понад 15 років.

Business-guide

Ефективна мережа з наявністю актуальної інформації щодо бізнес-структур різних сфер діяльності в Україні. Зараз у базі каталогу налічують близько 500 тисяч організацій, 60 тисяч з яких доступні користувачеві безкоштовно.

Poshuk.com

Спеціалізується на наданні комплексних послуг із забезпечення інформацією. Ми працюємо з клієнтами різного профілю: великими інвестиційними компаніями та банками, компаніями, що спеціалізуються на електронній комерції, незалежними об'єднаннями та приватними особами.

Реєстрація в каталогах підприємств України

Навіщо потрібна реєстрація сайту в каталогах?

На ухвалення подібних рішень впливає низка причин. Просування бізнесу за допомогою бізнес-порталів це:

  • Постійне джерело потенційних клієнтів на сайті. Це не просто звичайні користувачі, випадково за тими чи іншими запитами потрапивши на ваш сайт, це люди зацікавлені в продукції або послугах, які ви пропонуєте.
  • Додатковий трафік на сайті, а значить, згодом покращення конверсії та відчутне підвищення продажів.
  • Важлива інформація для конкурентоспроможності на ринку.
  • Підвищення пошукового рейтингу сайту, без якого інтернет-реклама не може бути успішною;
  • Легкий пошук потрібних партнерів у будь-якій сфері діяльності.

Профільні портали мають багато переваг, особливо якщо їх порівнювати із звичайними паперовими каталогами, де інформацію оновити куди важче та дорожче. У випадку інтернет-порталів завжди можна придбати диск з базою даних тисячі бізнес-установ. Реєстрація на ефективних бізнес-порталах важлива і тому, що тут часто можна знайти потрібні коментарі. Ця інформація є найважливішим інструментом щодо ключових потреб своїх клієнтів і правильно ними реагувати. Своєчасна реакція одна з головних цілей, яку ставить перед собою інтернет-реклама.

Додати сайт до каталогу — правильне рішення для популяризації вашого бізнесу в Інтернеті!

Компанія Databases Lab запрошує до співпраці!

15 років досвіду та висока довіра клієнтів - це наша гарантія якості та ефективності просування Вашого бізнесу.

Співпраця з компанією Databases Lab.