Ефективна реклама в Інтернеті

Стабільне покращення бізнесу

Пакет «Ефективний» від професіоналів «DatabasesLab» - перевірений і дієвий механізм просування бізнесу на сучасному ринку інформаційно-рекламних послуг.

Тому фахівці, яким довіряють ці складні рекламні завдання, мають оперувати новітніми знаннями та навичками у своїй галузі.

Високопрофесійна команда «Databases Lab» має всі необхідні рекламні інструменти і заздалегідь подбала про те, щоб усі власники бізнесу, незалежно від своїх бюджетних можливостей, могли зробити революційний крок на шляху до покращення системи продажу та свого іміджу в мережі.

Представляємо вашій увазі пакет «Ефективний»

Система допоможе суттєво зміцнити бізнес-позиції у мережі. Дана пропозиція розроблена для планомірного маркетингу компанії, яка у своїй діяльності орієнтується не лише на інтернет-аудиторію. Отже, частина відведеного бюджету спрямовує також і рекламу офлайн. Пакет чудово підійде проектам, які в роботі, перш за все, цінують стабільність та поетапність впровадження маркетингової політики у мережі.

Ефективна інтернет реклама за допомогою запропонованого пакету передбачає такі послуги:

  • Високий бізнес-рейтинг на порталах DatabasesLab. Такий рейтинг працює на швидкий пошук зацікавленого кола споживачів.
  • Реєстрація персонального профілю з основною інформацією компанії в 4-х інтернет-ресурсах Databases Lab. У профілі вказується назва компанії, її логотип, контакти, список продукції, фото та теги.
  • Пошукова оптимізація корпоративного інтернет-ресурсу. Тип пакету «Ефективний» передбачає просування у пошукових системах за 20 ключовими запитами.
  • Просування інтернет-ресурсу на бізнес-порталі UA-REGION (20 посилань на профіль із внутрішніх сторінок порталів).

Якщо порівнювати пакет «Ефективний» з «Бюджетним» (мінімальна кількість послуг), то купуючи перший, у вас з'являється ще й можливість розміщення у наших порталах ілюстрацій своїх товарів та послуг. Наявність фото збільшує інтерес до продукції, відповідно, це найефективніша реклама в інтернеті.

Пакет "Ефективний" - золота середина у ваших інвестиціях. Така рекламна система є універсальною і працює на свого власника цілий рік.

 

Вартість пакету - 1990 грн. на 1 рік.