Пакет рекламних послуг «Gold»

Скільки коштує реклама в інтернеті?

Пакет «Gold» — стартуємо разом із «DatabasesLab»!

Гарний старт — половина успіху. А якщо йдеться про правильну рекламну стратегію для власного бізнесу, тут необхідно ретельно продумати перші маркетингові кроки онлайн. Незалежно від того, скільки коштує реклама в Інтернеті, ви повинні визначити її правильні засоби та цілі.

Компанія DatabasesLab подбала про те, щоб кожен із замовників зміг вибрати найбільш оптимальний і зручний варіант просування свого бізнесу в мережі.

Кому підійде пакет Gold?

Ця система, безперечно, розрахована на проекти, які тільки розпочали серйозну роботу в мережі та прагнуть підвищити рівень довіри до бренду з боку потенційних замовників.

Зазначимо, що така пропозиція була створена саме через врахування основної типології підприємств, їх сфери діяльності, різного рівня прибутку та поставлених маркетингових завдань.

Пакет «Gold» — перевірена досвідом реклама в інтернеті ціни якої доступні для проектів, що розвиваються. Певною мірою ціну можна вважати символічною, адже одне з основних завдань компанії DatabasesLab — відкриття нових бізнес-імен на горизонті комунікацій. Дізнайтеся, скільки коштує реклама на сайті у наших конкурентів і переконайтеся в нашій правоті. Адже ми впевнено працюємо над інтенсивним розвитком інформаційних технологій в Україні.

До списку послуг пакету «Gold» входить:

  • Високий рейтинг наших бізнес-каталогів.
  • Особистий профіль, зареєстрований у чотирьох провідних інтернет-ресурсах нашої компанії. У профілі зазначається загальна інформація про проект.
  • Покращення позицій корпоративного сайту замовника шляхом пошукової оптимізації. Цей пакет включає добір 10 ключових слів.
  • Налаштування внутрішніх посилань на профіль вашого інтернет-ресурсу на сторінках бізнес-каталогу UA-REGION. Ми пропонуємо до 10 посилань.
  • Додатковий бізнес-інструмент – компакт-диск «Довідник підприємств України. Обране» з інформацією про більшість українських підприємств.

Реклама в Інтернеті завдяки пакету Gold — це впевнений початок нової історії вашого бізнесу. Завойовуйте аудиторію разом із нами!

 

Вартість пакету - 4990 грн. на 1 рік.