База клієнтів для вашої CRM-системи

Бази даних для CRM від

Бази даних для CRM від Databases Lab

Навіщо потрібна crm система та клієнтська база до неї?

Для створення відносин з клієнтами клієнтський сервіс повинен охоплювати перелік послуг, які можна охарактеризувати як попередні продажі, власне продажі та післяпродажне обслуговування. Підвищення виручки від продажу продуктів та послуг вашої компанії також є частиною взятих на себе зобов'язань. Ось чому така важлива відповідальність агентів з клієнтського обслуговування. Вони свого роду обрані, оскільки знаходяться у безпосередньому контакті з клієнтами.

Таким чином, уміння вибудовувати відносини з клієнтами та вести облік клієнтів є ключем до успіху будь-якого бізнесу. Якість обслуговування та досвід – ось дві складові, завдяки яким ви можете як ефективно залучати потенційних клієнтів, так і успішно співпрацювати з постійними.

Мовлення навичками спілкування з людьми є обов'язковим як у бізнесі, пов'язаному з продажами, так і у сфері послуг. Проте цього явно недостатньо. Адже крім навченого та досвідченого персоналу потрібно мати ще й відповідні інструменти, що дозволяють приймати рішення швидко та найбільш ефективним чином.

Це саме той випадок, коли не обійтися без CRM-системи. Оскільки саме клієнти є джерелом життєвої сили будь-якої компанії, вам просто потрібні ефективні та правильні системи роботи з клієнтською базою даних.

Вигоди від впровадження crm програми

Завдяки системі відкриється можливість повної інтеграції всієї інформації про клієнтів, що надходить, в єдиний масив. CRM-системи мають унікальну можливість консолідації даних у реальному часі, незалежно від їх розташування. Аналіз спрощується, а час обробки запитів та замовлень значно скорочується. Спрощується відстеження замовлень, робота з обліковими даними клієнтів стає простою та прозорою. Бази даних CRM прості у використанні, мають доброзичливий інтерфейс і для свого використання не потребують спеціальної підготовки.

Загалом і в цілому CRM системи – це повноцінний набір професійних інструментів інтернет маркетингу, що зберігає базу даних клієнтів та історію взаємовідносин з ними. Ми можемо стверджувати це з упевненістю, оскільки наша компанія DATABASES Lab вже понад 15 років професійно займається створенням клієнтських баз даних та їх впровадженням із системами CRM.

Великий досвід роботи на українському ринку дозволяє нам рекомендувати нашим клієнтам лише найкращі та перевірені рішення.

Послуга з впровадження системи компанією DATABASES Lab передбачає:

 • Складання будь-яких баз даних, виходячи з індивідуальних вимог
 • Можливість імпорту створених баз даних у будь-яку систему CRM
 • Адаптація вже створених баз даних для будь-якої системи CRM
 • Оновлення баз даних без втрати інформації
 • Формування вибірок за будь-якими критеріями
 • Технічна підтримка баз даних
 • Підтримка баз даних у актуальному стані
 • Моніторинг ринку та відображення у базі даних його поточного стану
 • Надання будь-яких відомостей про підприємства, дозволені законом України
 • Повні та достовірні бази даних усіх українських підприємств
 • Оптимальне співвідношення ціни та якості

Крім того, ми є розробниками плагінів автоматизації для створення та імпорту бази даних українських підприємств. Наші розробки широко використовуються ними і зарубіжними лідерами ринку CRM платформ, як АПЕК-Софт та Terrasoft, і в продуктах компанії зі світовим ім'ям – SugarCRM.

Ми завжди готові підібрати під потреби вашої компанії найбільш оптимальну CRM або ж розробити її «з нуля» завдяки співпраці з компанією АйТі-Сфера.

Профієсійно впроваджена СРМ система та база даних підприємств України від DATABASES Lab — неоціненна послуга для маркетолога та ринкового аналітика!