Підприємства України

Каталоги та телефонні довідники

Телефонний довідник підприємств України

Інтернет-компанія «Databases Lab» пропонує Вашій увазі набір бізнес довідників підприємств України . Особливістю даних електронних каталогів є:

  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача
  • Орієнтація на український бізнес
  • Повна та достовірна інформація
  • Актуальність та регулярні оновлення
  • Легкість використання
  • Гнучкість пошуку та зручність рубрикатора
  • Можливість самостійного редагування даних
  • Угруповання даних за схожими ознаками

Програма легка в установці, не займає багато місця і має дуже скромні вимоги до системи.

Каталог підприємств України

Регіональний телефонний довідник України

Галузевий телефонний довідник підприємств

Придбавши електронний каталог підприємств України, Ви не тільки заощадите дорогоцінний час, а й отримаєте масу необхідної інформації, без якої немислиме сучасне ділове життя. Наш довідник підприємств – не просто зібрання різнорідних даних, це справжній путівник у світі сучасного українського бізнесу, без якого Вам буде непросто тримати руку на пульсі ділового життя нашої країни.

Якщо Ви хочете зміцнити свої позиції на ринку та зміцнити ділову репутацію, то досягти цього Вам допоможуть наші електронні каталоги – загальні, регіональні та галузеві – у кожній із категорій підприємства групуються за найбільш характерними та суттєвими ознаками.

Переваги наших каталогів

Така чітка логічна організація дозволяє з легкістю орієнтуватися в морі представленої бізнес-інформації; миттєво відшукувати необхідну інформацію і швидко виводити на екран отриманий результат. Крім того, передбачений експорт усієї бази даних або окремих її сегментів у HTML формат та створення власних баз на основі встановлених шаблонів.

Пошук, відбір та фільтрація даних може здійснюватися за територіальним або галузевим класифікатором, а також за назвою підприємства, адресами телефонів, факсів, назвами сайтів, товарами та послугами, персональними та контактними даними, рекламною інформацією. З додаткових зручностей слід зазначити можливість друкувати безпосередньо з програми адреси на поштових конвертах.

До електронної програми каталогу додається обширний файл довідки, де Ви можете ознайомитися з усіма нюансами та можливостями системи.

Слід зазначити, що всі каталоги підприємств України, що випускаються нами, піддаються користувальницькому редагуванню. Це означає, що Ви самі зможете підтримувати дані в актуальному стані, додаючи нові записи та видаляючи застарілі.

Цифрові видання бізнес-каталогів підприємств та організацій – незамінні помічники для керівника будь-якої ланки, керівника персоналу, бухгалтера, маркетолога та спеціаліста з продажу. Завдяки їм Ви завжди зможете найоптимальнішим чином вибудувати власну бізнес стратегію та досягти приголомшливих успіхів у будь-якому виді бізнесу!

Замовте довідники підприємств України від Databases Lab і про Вас дізнається вся країна!