Пакет рекламних послуг «Оптимальний»

Як зробити рекламу в інтернеті?

Пакет «Оптимальний» від професіоналів «DatabasesLab» - це одна з найкращих рекламних стратегій, розроблених високопрофесійною командою "DatabasesLab". Багатий 10-річний досвід у сфері інтернет-комунікацій дозволяє замовити рекламу в інтернеті. з докладним урахуванням бюджетних можливостей та вимог.

Цей пакет послуг справді є оптимальним варіантом для компаній малого та середнього бізнесу в Україні. Зокрема, всі послуги будуть максимально ефективними для підприємств із вузькою спеціалізацією, з обмеженим асортиментом продукції масового виробництва.

У такому разі бізнес, який зосереджує максимум зусиль саме на вузькому сегменті ринку має можливість підвищити споживчу цінність свого товару завдяки ефективним маркетинговим інструментам.

Оптимальне рішення для вашого бізнесу

На відміну від пакету «Ефективного», оптимальний перелік послуг дозволяє розмістити інтернет-рекламу на всіх можливих порталах компанії «DatabasesLab». Отже, цей рекламний пакет гарантує швидкий процес підвищення продажів та зміцнення іміджевих позицій у мережі.

Перелік послуг рекламного пакету «Оптимальний» включає:

  • Професійне розміщення профілю бізнес-одиниці на всіх можливих інтернет-ресурсах DatabasesLab. Загальна відвідуваність порталів на день — понад 25-27 тисяч унікальних користувачів.
  • Забезпечення найвищого рейтингу компанії. Легко знайти, значить, безпечно купувати продукцію.
  • Високопрофесійна оптимізація корпоративного сайту в основних пошукових системах (30 ключових слів).
  • Оперативне просування інтернет-ресурсу на провідних порталах UA-REGION та DLAB (достатня кількість посилань на профіль із внутрішніх сторінок порталів (50) та зовнішніх сайтів (20).
  • Публікація новин, прайс-листів та інших матеріалів на інформаційно-аналітичному ресурсі «Бізнес-Гід». Оптимальна кількість.

Вибір пакету «Оптимального» — вирішення основних маркетингових питань, пов'язаних із діяльністю компанії у мережі. Це чудове співвідношення понять «ціна-якість», якщо потрібно дати рекламу в Інтернеті. До того ж, тепер ви можете використовувати заощаджений час на інші потреби бізнес-проекту, що не належать до інтернет-маркетингу.

 

Вартість пакету - 2990 грн. на 1 рік.