Пакет VIP-реклами в Інтернеті

Де і як розмістити рекламу в інтернеті?

Пакет «VIP» від професіоналів «Databases Lab» - елітна рекламна програма, розроблена саме для тих, хто міцно тримає лідерські позиції на ринку та не дозволяє своїм конкурентам вирватися вперед.

Рішучість, вимогливість та безперервне бажання самовдосконалюватись — ключові ознаки бізнесмена-лідера. Люди, які мають подібні якості, завжди вибирають по максимуму для власного бізнесу.

Послуги пакета дозволяють максимально розмістити рекламу в Інтернеті. Програма з такими численними перевагами підійде як компаніям, динамічно розвиваються в мережі, які орієнтуються у своїй роботі на широке коло споживачів, так і структурам з багаторічним досвідом, які мають на меті зміцнити свої позиції у сфері інтернет-маркетингу.

Головні переваги VIP-пакету

У порівнянні з іншими типами рекламних пакетів розміщення реклами в Інтернеті за віп-стандартами гарантує власникові миттєвий ефект від здійснення важливих рекламних ідей. Наприклад, пакет «Оптимальний» дає таку саму кількість опцій своєму власнику, але все ж таки за тимчасовими витратами дещо поступається комплекту VIP. Різниця між пакетами також вимірюється у кількості посилань із внутрішніх сторінок порталів, кількості розміщених іміджевих матеріалів та задіяних ключових слів для пошукової оптимізації сайту компанії.

Замовляючи пакет VIP від компанії Databases Lab, ви автоматично отримуєте:

  • Найвищий бізнес-рейтинг у всіх ресурсах компанії;
  • Розміщення основної інформації на всіх наших порталах. Зокрема, на таких ресурсах: www.ua-region.com.ua, www.poshuk.com, www.dlab.com.ua, www.business-guide.com.ua.
  • Забезпечення високого рейтингу сайту в пошукових системах, що здійснюється шляхом якісного аудиту інтернет-ресурсів та правильної SEO-оптимізації. (50 ключових слів).
  • Якісне просування на UA-REGION та DLAB (максимальна кількість посилань на профіль із внутрішніх сторінок порталів та зовнішніх сайтів).
  • Розміщення новин, статей, прайс-листів, відеопрезентацій вашої компанії у мережі «Бізнес-Гід». Максимальна кількість іміджевої інформації.
  • Чудовий бонус – повний електронний каталог підприємств на диску. База даних каталогу включає інформацію про більш ніж 330 000 українських бізнес-установ.

Пакет інтернет-реклами «VIP» — потужна та перспективна рекламна кампанія для бізнесу. Тепер вам не доведеться самостійно шукати, де розмістити рекламу в інтернеті, адже пакет послуг від DatabasesLab працює на вас весь рік!

 

Вартість пакету - 9000 грн. на 1 рік.