Обробка та структурування інформації про підприємства України

Бази даних підприємств України

Інтернет-компанія "Databases Lab" надає повний комплекс послуг з обробки та структурування інформації про українські підприємства.

Каталоги та телефонні довідники

Пропонуємо до Вашої уваги набір
бізнес-довідників підприємств України

Детальніше

База клієнтів для вашої CRM-системи

Ми професійно займаємося створенням клієнтських баз даних та їх впровадженням із системами CRM

Детальніше

Формування та адаптація БД під різні завдання

Широкий спектр послуг зі створення структури та наповнення електронних баз підприємств України

Детальніше

Прямий маркетинг та адресні бази даних

Наші адресні бази даних мають унікальну повноту та інформаційну достовірність

Детальніше

Де купити базу даних?

У нас ви можете купити базу даних підприємств України за галузевою та територіальною ознакою, а також замовити форування бази даних за необхідними критеріями. Усі бази даних підприємств України складено справжніми професіоналами своєї справи!

Вам більше не потрібно корпіти над товстезними каталогами та довідниками або розшукувати на столі записники, поховані в купі документації – тепер Ви можете повністю присвятити себе своїй основній справі – розвитку бізнесу та одержанню прибутку!

Найбільш повна база даних містить понад 330 000 тисяч підприємств України. Всі бази даних включають всі необхідні деталі та дозволяють легко та швидко знаходити потрібну Вам інформацію.

Електронні довідники підприємств України

База даних підприємств для підвищення продаж

Доступні ціни для будь-якого бізнесу

Цінова політика нашої компанії ґрунтується на принципах відповідності оплати оптимальному результату нашої роботи та індивідуального підходу до конкретного клієнта.

Зручний експорт у будь-які системи маркетингу

Ми розробили автоматизований процес підготовки та імпорту наших баз даних, завдяки якому забезпечується максимально швидке та ефективне наповнення CRM-системи необхідними для роботи даними.

Тільки актуальні дані та унікальна статистика

Найкращі актуальні бази даних на підприємствах України. Досвід, накопичений за 10 років роботи на інформаційних ринках, дозволяє надати клієнту професійні бази даних будь-якого рівня складності.

Підтримка та можливість оновлення інформації

Нашими спеціалістами здійснюється щорічне оновлення інформації з використанням усіх доступних джерел. У нашому кол-центрі працює значна кількість операторів, які постійно продзвонюють наші бази даних.

Чим корисна телефонна база даних компаній?

База даних – абсолютно необхідний бізнес-інструмент для будь-якої компанії В2В. Якщо бізнес однієї компанії полягає у продажах своєї продукції іншої компанії, то будь-який непрофесіоналізм має бути повністю виключений.

Хоча таке твердження і здається очевидним, проте Ви будете здивовані тією кількістю компаній, що щодня стає жертвою власної некомпетентності щодо своїх потенційних контрагентів.

А все через те, що нікому не хочеться турбувати себе з'ясуванням хоча б основних відомостей щодо своїх майбутніх партнерів – навіть таких простих і очевидних, як ім'я та прізвище уповноваженої для переговорів особи компанії контрагента.

А між тим, компанія контрагент має відповідати всім прийнятим у галузі стандартам професіоналізму, інакше вона не має права розраховувати на отримання необхідного рівня довіри з боку своїх клієнтів.

Ось чому для Вас, як клієнта таких компаній, надзвичайно важливий доступ до бази даних України ще до початку реалізації якоїсь маркетингової стратегії.

Зрозуміло, необхідна мінімальна база даних компаній України створюється і самостійно, але подумайте, скільки це забере часу та сил?! - Адже людські можливості не безмежні, і в добу всього 24 години! То навіщо виснажувати себе такою невдячною і, прямо скажемо, зовсім непотрібною роботою?

 

База даних підприємств України містить такі поля:

  • Найменування підприємства
  • Види діяльності з КВЕД
  • Юридична, поштова та фактична адреса
  • Телефони та факси
  • Адреса електронної пошти
  • Адреса інтернет сайту
  • Дані керівника та головного бухгалтера
  • Найменування продукції та послуг
  • Інша додаткова інформація

Предбачено можливості редагування бази та експорту вибірки підприємств в окремі файли.

Компанія Databases Lab запрошує до співпраці!

Наші бази даних компаній України дозволять Вам заощадити багато часу, грошей і нервів, і Ви завжди триматиметеся на крок попереду конкурентів.

Співпраця з компанією Databases Lab.