Наші нагороди

Высокая награда из рук первого Президента Украины

Медаль «Знак якості» із рук першого президента

На варті інтересів споживача!

Високі стандарти обслуговування та принципово новий підхід до ефективних рішень у сфері маркетингу здобули визнання не лише серед сотні наших клієнтів та партнерів.

2009 рік став переломним у діяльності компанії «DATABASES Lab», оскільки її команда була удостоєна Золотої медалі «Знак якості» з рук Леоніда Кравчука, першого президента незалежної України та Почесного голови Українського Народного Посольства.

Крім медалі, ми також отримали сертифікат на право використовувати знак якості для позначення власної торгової марки, своїх послуг, у тому числі, «Бізнес-портал UA-REGION — створення, трансляція та супровід баз даних».

Ця престижна нагорода — не лише повна гарантія якості наших маркетинг-технологій на державному рівні, але й гідна мотивація рухатися вперед, активно удосконалюватись у обраному сегменті українського ринку.

Зазначимо, соціальна програма «Знак якості» — це перевірене джерело інформації для українського споживача. Сьогодні нагороду вважають єдиною в Україні офіційно запатентованою відзнакою і згідно з багатьма всеукраїнськими соцопитуваннями, вона посідає перше місце у списку нагород, що найчастіше асоціюються у споживача із перевіреною якістю продукції.