Про компанію

Компанія «DATABASES Lab» — розробник інтернет-технологій у бізнесі.

Ми розпочали свою діяльність ще у 2006 році і за цей відрізок часу зуміли не лише вирішити маркетингові завдання найвищої складності, але й створили власну систему цінностей — у колективі, у відносинах із клієнтами та партнерами.

Сьогодні спеціалізація компанії зводиться до таких головних завдань:

«DATABASES Lab» є справжньою лабораторією інформації.

Ми проводимо глибокий аналіз передових стратегій та новітніх інтернет технологій у бізнесі, стежимо за останніми трендами світового маркетингу та знаємо, як переконати інтернет-користувача вибрати саме вашу продукцію.

Бізнес-каталоги «DATABASES Lab» є надійним способом активізації аудиторії, розробка корпоративного сайту та його просування — механізмом підвищення прибутку, а високоякісні послуги саll-центру є серйозним інструментом у боротьбі з конкурентами. Більше 330000 зареєстрованих бізнес-одиниць, 25000-30000 унікальних користувачів щодня, 2000000 записів у базі даних – такі кількісні показники всіх наших бізнес-ресурсів справді дають право називати себе професіоналами.

На сьогоднішній день компанія входить до безперечних лідерів на українському інформаційному ринку технологій. У 2009 році "DATABASES Lab" були удостоєні почесної нагороди «Золота медаль «Знак якості» та автоматично отримали сертифікат на право використання цього знака для маркування власних послуг та бізнес-порталів. У тому числі, «портал UA-REGION — «Створення, трансляція та супровід баз даних».

Отже, таких вершин ми досягли не лише стараннями амбітної та досвідченої команди, а й завдяки своїм клієнтам. Зазначимо, понад 50% клієнтів співпрацюють з "DATABASES Lab" протягом 5 років. Більше того, серед великих корпоративних замовників — впевнені лідери у своєму сегменті ринку, відомі українські банки, державні установи та міжнародні коорпорації.

«DATABASES Lab» — компанія інтерактивних комунікацій, які вже завтра перетворяться на серйозну прибуток!